Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z LOTOS Paliwa umowę, na podstawie której członkowie naszego Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa na stacjach polskiego koncernu paliwowego. Przedstawiamy procedurę i warunki, jakie trzeba spełnić, by móc skorzystać z rabatu.

Każda z osób pragnąca otrzymać kartę LOTOS musi najpierw wyrobić elektroniczną legitymację członkowską (plastikową) NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy zwrócić się do macierzystej organizacji związkowej NSZZ „Solidarność” i wypełnić wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji.
Wniosek powinien zostać przekazany wraz z listą zbiorczą z danej organizacji związkowej do Zarządu Regionu Mazowsze, gdzie zostanie przygotowana i wydana indywidualna elektroniczna legitymacja członkowska. Nie dotyczy to osób, które mają już elektroniczną legitymację.

Osoby, które będą w posiadaniu elektronicznych legitymacji i wyrażą chęć posiadania karty rabatowej LOTOS BIZNES muszą wypełnić załącznik nr 2 do umowy. Każdy indywidualnie musi wpisać: nr ewidencyjny uczestnika tożsamy z numerem legitymacji członkowskiej, nazwisko i imię oraz podpisać się dwa razy u dołu załącznika.
Uwaga! Nie wypełniamy rubryki ORGANIZATOR.

Zebrane wnioski i załączniki nr 2 wraz z listą zbiorczą organizacja zakładowa dostarcza do Działu Informacji i Promocji Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność” ul. Wolska 47, pok. 13.
Po opracowaniu przez ZRM wniosków, zostaną one przesłane do LOTOS Paliwa. Lotos prześle karty LOTOS BIZNES na adres ZRM, skąd zostaną one odebrane przez organizacje związkowe.
Informacji udziela Maja Orowiecka, tel. 22 314 80 17 (e-mail: prasowymazowsze@tlen.pl)

Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), a także 10-proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15-proc. zniżkę na usługi myjni.

Rabaty na stacjach na wszystkich stacjach LOTOS z wyłączeniem stacji MOP:

• Olej napędowy 10 gr/litr
  • Benzyny: 10 gr/litr
  • Olej napędowy Dynamic 15 gr/litr
  • Benzyna bezołowiowa Dynamic 15gr/litr
  • Gaz LPG: 7 gr/litr
  • Myjnia: 15%
  • Oleje i płyny do spryskiwaczy: 10%
  • Gastronomia Cafe Punkt: 10 %
  • Rabatowanie gastronomii może nie być dostępne na wybranych stacjach.

Na stacjach MOP:

• Olej napędowy: 15 gr/litr
  • Benzyny: 15 gr/litr
  • Olej napędowy Dynamic 20 gr/litr
  • Benzyna bezołowiowa Dynamic 20 gr/LTR
  • Gaz LPG: 12 gr/litr
  • Myjnia: 15%
  • Oleje i płyny do spryskiwaczy: 10%
  • Gastronomia Cafe Punkt: 10%

Karta NAVIGATOR
Do każdego zakupu paliwa lub usługi będą naliczane punkty na kartę Navigator wg uzgodnionego algorytmu. Punkty te będzie można wymienić na szereg produktów przemysłowych znajdujących się w katalogu

wniosek o legitymację