W związku z okresem rozliczeniowym podatków i możliwością
przekazania wybranej organizacji (od 2023 roku już nie 1 proc, a 1,5 proc. swojego podatku), przypominamy o naszym koledze, który walczy o życie a który sam wielokrotnie wcześniej udzielał się w pomocy innym.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-3.png

Robert Pirosz to ojciec trojga dzieci, wieloletni pracownik TVP S.A. i członek naszego związku. Robert zmaga się z chorobą nowotworową i jest w trakcie bardzo kosztownego leczenia złośliwego glejaka 4 stopnia.
Wszelka pomoc finansowa, ale też pomoc w dotarciu do sponsorów i nagłośnienie przypadku Roberta jest dla niego i jego rodziny bezcenna.
Bądźmy solidarni i wspomóżmy jego i jego rodzinę w walce o ich przyszłość. Kosztowna terapia, która przynosi spektakularną poprawę, niestety jeszcze trochę musi potrwać by Robert wyzdrowiał. Tymczasem pozyskanie środków staje się coraz trudniejsze. Tak jak w leczeniu w pomocy, by była skuteczna potrzebna jest konsekwencja.

Nie bądźmy obojętni i wesprzyjmy Roberta i jego rodzinę w walce z o życie.